NASIL KATILACAKSINIZ?

1 Hemen başvurunuzu yapın!
2 Eğitime katılın, başarılı olun!
3 Belgeniz adresinize gelsin.

Her tür soru, görüş ve önerileriniz için E-Destek talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Teşekkürler!

MESAİ SAATLERİ;

Pts-Cu: 09:00 - 18:30
Cts: 09:00 - 16:00
Pazar günü sadece E-Destek!

HİZMET SÖZLEŞMESİ

Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği HİZMET SÖZLEŞMESİ

1. Sözleşmenin Onaylanması:
SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği kursiyerleri, eğitim başvuru formunu doldurdukları andan itibaren Online Eğitim Sistemi'ne kayıt işlemleri başlamış ve hizmet sözleşmesini okuyup/anlayıp kabul etmiş sayılacaktır. Hizmet kalitesini artırmak amacı ile tüm sesli görüşmeler kayıt altındadır.

2. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği Üyelik Sistemi:
SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği kursiyerlerine kendi belirlediği kullanıcı adı ve şifresini kullanarak sisteme girmelerini sağlayacaktır. Kullanıcı adı ve şifre kişiye özeldir, kullanıcı adlarını ve şifrelerini başka kişilerle paylaşan kursiyerlerin eğitimleri ve tüm hakları iptal edilir. Kullanıcı adının ve şifrenin başkalarıyla paylaşılması sonucunda doğacak her türlü yükümlülükler kullanıcının kendi sorumluğunda olup SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği sorumluluk kabul etmeyecektir.

3. Hizmetlerin Tanımı:
SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği hizmet sözleşmesini onaylayan kursiyerler, internet ortamında SertifikaPress’e ait sitelerden de uzaktan eğitim yapmayı kabul etmiş sayılacaktır. Eğitim için kursiyer tarafından ödenen ücret; sertifika baskısı, iletişim bedelleri ve hizmet bedelini içermektedir. Kargo firmaları aracılığıyla gönderilen sertifikaların gönderim ücreti kursiyere aittir. Eğitim sistemi içerisinde sunulan doküman, ses dosyası, sunum dosyası, video dosyası, elektronik kitap vb. tüm materyaller ücretsiz olarak dağıtılmakta olup, eğitim amaçlı olarak sistemine entegre edilmiştir. Dokümanların tüm hakları üretici, yazar ve lisans sahiplerine aittir.

4. Kursiyer'in Yükümlülükleri:
Kursiyer SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği servislerinden yararlandığı sırada;
1. Kayıt formunda yer alan bilgilerin doğru olduğunu ve bu bilgilerin gerekli olduğu (şifre unutma gibi) durumlarda bilginin hatalı veya noksan olmasından doğacak zararlardan dolayı sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder.
2. Kişisel bilgilerinde yer alan bilgilerin doğru olduğu varsayılarak doğabilecek tüm sorunların kursiyerin sorumluluğunda olduğunu kabul eder.
3. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği tarafından verilen servislerin ve yazılımların telif hakkı SertifikaPress ve AkademiPress firmalarına aittir. Kursiyer sitede yer alan materyal, bilgi, görsel tema, e-kitap vb. öğrenim araçlarını aksi belirtilmedikçe online eğitim süresi dışında hiç bir amaçla kullanamaz.
4. SertifikaPress tarafından sağlanan servisler 16 yaşından küçüklere hizmet verilmeyeceği için kursiyerin belirteceği yaş dikkate alınacaktır, kursiyerin vereceği hatalı bilgilerden SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği sorumlu tutulamaz.
5. Servislerin kullanımı sırasında kaybolacak ve/veya eksik alınacak, yanlış adrese iletilecek bilgi, mektup, mesaj ve dosyalardan SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği sorumlu tutulamaz.
6. SertifikaPress'de sunulan eğitimleri SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği tarafından belirlenen şekil dışında ve yetkisiz şekilde ulaşmamayı ve içerikleri hiçbir şekilde değiştirmemeyi, değiştirilmiş olduğu belli olanları kullanmamayı ve başkaları için hazırlanmış olan eğitimleri yerinde kullanmayarak sözü geçen diğer maddelere uymadığı durumlarda SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneğinin uğrayabileceği tüm maddi ve manevi zararları ödeyeceğini kabul eder.
7. Kursiyer, herhangi bir başvuru formunu doldurmakla kurum tarafından gönderilecek olan bilgilendirme SMS, mail ve haber bültenlerini almayı kabul eder.
8. Kursiyer verilerinin yetkisiz kişilerce okunmasından dolayı gelebilecek zararlardan ötürü SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği sorumlu olmayacaktır.
9. SertifikaPress servislerini kullanarak elde edilen herhangi bir kayıt veya elde edilmiş bilgilerin tamamının kursiyerin kendi rızası dahilinde kullanıldığı kabul edilir. Kursiyerin kişisel bilgisayarında oluşabilecek arızalar, bilgi kaybı ve diğer kayıpların sorumluluğunun tamamı kursiyere aittir. Oluşabilecek zararlardan dolayı SertifikaPress'den maddi veya manevi herhangi bir tazminat talep edilmeyecektir. Sözlü veya yazlı başvuru onayı alınan öğrenci, kargo kendisine gönderildiğinde, her ne sebeple olursa olsun gönderilen kargoyu teslim almaz ise, kurumun uğrayacağı maddi zararı karşılayacağını peşinen kabul ve beyan etmektedir.
10. SertifikaPress'nin, sürekli olarak sistemin log'larının tutulduğu ve üyelerin kurallara aykırı davrandığı takdirde SertifikaPress'nin gerekli müdahalelerde bulunma ve üyeyi servis dışına çıkarma ve üyeliğe son verme hakkına sahiptir.
11. Kursiyer sistem üzerindeki satın alma işlemini, kendi rızası ve başvuru formunda kabul ettiği şekilde kapıda ödeme veya eft/havale yöntemi ile yapmaktadır. Çalıntı kredi kartıyla yapılan alışverişler, yetkisiz kullanılan kredi kartlarının sorumlukları tamamen bilgileri kullanan kursiyerlere aittir. Bu tür işlemlerden ortaya çıkacak olan yasal sorumluluklar ve tazminatlar ile ilgili kursiyer sorumludur, SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneğinin herhangi bir yasal sorumluluğu yoktur. Talep edilmesi durumunda bu bilgileri kullanan kursiyerlerin bilgileri, resmi kurumlara verilecektir.
12. "6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun" kapsamında, kurum tarafından gönderilecek olan SMS, E-Posta veya haber bülteni iletilerini almayı peşinen kabul eder.
13- Başvurusuna istinaden sesli onayı alınmış olan ve kargo bedelleri kendisine bildirilmiş olan üye/kursiyerler eğitimi ile ilgili gönderilen her tür kargoyu almak zorundadır. Kargo bedellerinden kurumun uğrayacağı zarar, kursiyer tarafından ödenmesini peşinen kabul ve taahhüt eder.
14- Yıllık abonelik/Sistem aboneliği vesair abonelik gerektiren durumlarda öğrenci adayının kabul etmiş olduğu bu abonmanlık sözleşmesini bozması yada iptal etmesi halinde yıllık abonelik sebebi ile yapılmış olan tüm indirimlerin kendisinden tahsil edileceğini ve sadece yıllık abonelere tanınmış olan ücretsiz programların ücretsiz  alınmış olan kısımlarının ücretlerinin alınacağı, verilmemiş olan programlar için  ise abonelik sözleşmesinin iptal edilmiş olduğu tarihten itibaren herhangi bir talepte bulunulamayacağı peşinen kabul, beyan ve taahhüt eder.

5. SertifikaPress Akademik Sertifikasyon Ltd.Şti. ve Psikologlar ve Psikiyatristler Derneğine Verilen Yetkiler:
1. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği kursiyerlerin verdiği bilgilerin doğru olduğunu varsayarak hazırlanmış eğitimlerin devamlılığını sağlayacaktır, kullanıcının sisteme verdiği verilerin hatalı olmasından kaynaklanan problemlerde, sistemden kaynaklanacak hatalardan dolayı SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği sorumluluk kabul etmez.
2. SertifikaPress bünyesinde bulundurduğu herhangi bir sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı SertifikaPress'in kursiyerlerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluk kabul etmez. Kullanıcı adı ve şifresi SertifikaPress tarafından kursiyere sunulacak ve başvuru alanlarının doldurulmasından sonra geçerli olacaktır. SertifikaPress tüm alanları doldurmuş, kurs başvurusu kabul edilmiş kursiyerlerin bağlantı haklarını süresiz olarak engelleyebilir.
3. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği kendi ürettiği bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerin mülkiyet ve mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir. Eğitim sistemi içerisinde bulunan tüm materyallerin lisans hakları kendi sahiplerine aittir.
4. Üyelere sunulan promosyonlu paketler, kontenjan ve stoklarla sınırlıdır. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği kampanyayı süresinden önce bitirebilir veya süresini uzatabilir.
5. SertifikaPress, kursiyerin onayı olmadan SertifikaPress bünyesinde, kursiyere yönelik her türlü reklam ve promosyon faaliyetlerinde bulunmasını, SertifikaPress bünyesinde bulunan kursiyer bilgilerini kullanarak gerçekleştirilmesini destekleyebilir ya da bu faaliyetleri bizzat yürütebilir.
6. SertifikaPress satışa sunulan eğitimlerin ve ürünlerin fiyat ve özellik bilgilerini değiştirme yükümlülüğü SertifikaPress'ye aittir. Fiyat ve özellik bilgilerinde hata oluştuğu takdirde SertifikaPress hatayı düzeltecek şekilde teslimatı yapabilir veya siparişi iptal ederek, sipariş tutarını müşteri hesabına iade edebilir.
7. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği üyenin başka web sitelerine geçişini sağlayabilir. Bu taktirde üye geçiş yapacağı sitelerin içeriğinden SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneğinin sorumlu olmadığını kabul eder.
8. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği ileride doğacak teknik zaruretler ve mevzuata uyum amacıyla işbu sözleşmenin uygulamasında değişiklikler yapabileceği gibi mevcut maddelerini değiştirebilir veya yeni maddeler ilave edebilir.
9. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği üyelik gerektirmeyen servisleri zaman içerisinde üyelik gerektiren bir duruma dönüştürülebilir. SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği ilave servisler açabilir, bazı servislerini kısmen veya tamamen değiştirebilir veya ücretli hale dönüştürebilir.
10. "6563 sayılı Elektronik Ticaretin Düzenlenmesi Hakkında Kanun" kapsamında, öğrenci/öğrenci adaylarına pazarlama,tanıtım,eğitim duyurularını SMS,E-Posta,Haber Bülteni kanalı ile ilgili kişilere gönderebilir.

6. Kişisel ve Ticari Olmayan Kullanım Sınırlaması:
Kullanıcıların satın aldıkları eğitimler kişiye özel olarak hazırlanmıştır, kişisel kullanım için hazırlanan eğitimleri bir başka kullanıcıyla paylaşılması kullanıcının sorumluğunda olup iş bu sözleşme kurallarına aykırıdır.

7. Yürürlük:
Kullanıcı üyelik formunu doldurduktan, sistemi kullanarak hizmet aldıktan ya da sipariş verdikten sonra bu sözleşme taraflar arasında eğitim tanıtım/bilgi sayfalarında da bildirildiği üzere 120 gün süreyle yürürlüğe girer. Kursiyerin yazılı talebi doğrultusunda ve SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneğinin de onay vermesi durumunda bu sözleşme süresine 15 gün ek süre ilave edilerek, sona erme süresi bir seferliğine uzatılır.

8. Fesih:
SertifikaPress/Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği dilediği zaman bu sözleşmeyi tek taraflı olarak sona erdirebilir.

9. Uyuşmazlık:
Her hangi bir uyuşmazlık durumunda Ankara Mahkemeleri yetkilendirilmiştir.

10. Ürün İadeleri:
Satın alınan eğitim paketleri; ücretleri ödendikten sonra aktive edilir, aktive edilen kullanıcı adları hiçbir neden gösterilerek iptal edilmez, eğitim paket ücretleri iade edilmez.

Sayfa Başı