NASIL KATILACAKSINIZ?

1 Hemen başvurunuzu yapın!
2 Eğitime katılın, başarılı olun!
3 Belgeniz adresinize gelsin.

Her tür soru, görüş ve önerileriniz için E-Destek talebinizi tarafımıza iletebilirsiniz. Teşekkürler!

MESAİ SAATLERİ;

Pts-Cu: 09:00 - 18:30
Cts: 09:00 - 16:00
Pazar günü sadece E-Destek!

Yönetim ve Denetim Mekanizması

Yönetim/Denetim ve İşbirliği Mekanizması aşağıdaki gibidir!

Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği, birçok ulusal ve uluslararası kamu ve özel kurum ve kuruluşları tarafından denetlenmektedir. Bunların arasında, birinci sırada Ankara Valiliği İl Dernekler Müdürlüğü gelmektedir.

Derneğimiz aynı zamanda, yine birçok birçok ulusal ve uluslararası kamu ve özel kurum ve kuruluşları ile işbirliği, fikir alışverişi ve bilimsel bilgi paylaşımı yapmaktadır. Uluslararası InterCSF Standartlar Kurumu, uluslararası denetleme kurumlarından birisidir. Bu kurum, Psikologlar ve Psikiyatrisler Derneği'ni hukuki çerçevede, dünya standartlarında olup olmadığı konusunda denetlemekte, aylık ve haftalık raporlara tabi tutmaktadır. Yine bir diğer uluslararası denetleme kurumu En2Georgia'dır. Bir diğeri, Eoropean Laboratory Services'dir.
Psikologlar Federasyonu, Türkiye'de tek ve ilk psikoloji federasyonu olup, Psikologlar ve Psikiyatristler Derneği kurucu üyesi olduğu bu Federasyon tarafından da denetlenmektedir.

İşbirliği, fikir alışverişi ve bilimsel bilgi paylaşımı yapılan kurumlardan bazıları; Türkiye Psikologlar Federasyonu, Gürcistan Psikologlar Federasyonu, AAED, Avrupa Eğitim Federasyonu, Türkiye Kişisel Gelişim Federasyonu, Klinik Psikoloji Derneği, Medikal Psikoloji Derneği, Sosyal Psikoloji Derneği, Endüstriyel Psikoloji Derneği, St. Clements Üniversitesi ve diğer birçok ulusal ve uluslararası kamu ve özel kurum ve kuruluşlarıdır.

Sayfa Başı